niedziela, 4 grudnia 2016

Jesienny Book Haul

Witajcie!

Ostatni stosik z książkowymi zdobyczami był we wrześniu, a od tego czasu pojawiło się u mnie aż 14 nowych tytułów.
Gdy ujmuję to w ten sposób, to brzmi to, jak jakaś niebotyczna suma. Ale biorąc pod uwagę, że są to książki z 3 miesięcy, nie jest już tak źle.
Szczerze mówiąc, to jestem całkiem zadowolona z tego wyniku, ponieważ w październiku były Targi Książek w Krakowie, a w listopadzie Falkon, a mi mimo wszystko udało się zachować zdrowy rozsądek i nie obkupić się do granic możliwości 😉

Książki podzieliłam na trzy części, ze względu na miesiąc, w którym do mnie przybyły.I tak, w październiku były to:

1. "Szóstka wron" - Leigh Bardugo - czyli powieść, o której słyszałam tak wiele dobrego zarówno w Polsce, jak i za granicą, że po prostu musiałam ją kupić.
2. "Dziewczyna z dzielnicy cudów" - Aneta Jadowska - książka, która zajmie specjalne miejsce w mojej pamięci, ponieważ to moja pierwsza powieść z autografem od autorki ☺
3. "Korona" - Kiera Cass - zwieńczenie serii, o której niedawno pisałam na blogu.
4. "Zabójczyni" - Sarah J. Maas - zbiór opowiadań ze świata "Szklanego tronu", który zawiera o jedno opowiadanie więcej niż poprzednie wydanie.
5. "Turniej w Gorlanie" - John Flanagan - prequel serii "Zwiadowcy", która jest, według mnie, jedną z najbardziej oryginalnych serii dla młodzieży. Jestem już w trakcie czytania tego tytułu i, jak na razie, mi się podoba. Ma typowy klimat "Zwiadowców", który tak lubię.
6. "Wielki Mistrz cz.I" - Trudi Canavan - czyli jedna z najlepszych książek, jakie przeczytałam w całym swoim życiu!
7. "Wielki Mistrz cz.II" - Trudi Canavan

W listopadzie:

1. "Misja ambasadora cz.I" - Trudi Canavan - pierwszy tom trylogii "Zdrajcy", która jest kontynuacją trylogii "Czarnego maga".
2. "Misja ambasadora cz.II" - Trudi Canavan
3. "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu" - Anna Lange - kolejna książka z autografem od autorki 😊Natomiast, jak dotąd w grudniu:

1. "Behawiorysta" - Remigiusz Mróz - moja pierwsza książka tego autora. Jestem bardzo ciekawa, czy mi się spodoba.
2. "Dawca" - Lois Lowry - powieść, którą czytałam już dwa lata temu. A powodem, dla którego właśnie teraz pojawiła się na mojej półce, jest fakt, że dostałam ją w prezencie jako dodatek do prenumeraty książek Trudi Canavan.
3. "Łotr cz.I" - Trudi Canavan
4. "Łotr cz.II" - Trudi Canavan


Co pojawiło się na Waszych półkach w tym czasie?
Czytaliście którąś z wymienionych przeze mnie książek?
Za który tytuł powinnam zabrać się najpierw?
Koniecznie napiszcie!


Do usłyszenia!

1 komentarz: